תאורה למשרדים

השפעת אור מלנופית

בחוץ, בבית, בבתי חולים או בעבודה – האור חיוני לחיי אנוש. אך לא תמיד אנו מצויים תחת אור יום מספיק. תאורה בעלת השפעה מלנופית מסייעת לסנכרן את תהליכי הגוף שלנו עם הסביבה: אור היום קובע את התקן.
יש לתת מחשבה מעמיקה בתכנון ועיצוב התאורה. הדגש הינו עיצוב תאורה לסביבה יוצרת ונוחה, המאפשרת עבודה באווירה נעימה ופרודוקטיבית. אם מדובר בחלל גדול הכולל משרדים, קפיטריה וקבלה קיימות אפשרויות רבות בנוגע למשחקי אור.
במשרדים כיום חשיבות לתאורת יממה דינמית המורה לגוף באיזה שעה ביום הוא נמצא.

צבעים מוסיפים אור לחיים בשנים האחרונות יוצאים מהמסגרת בכל הנוגע לגופי תאורה בחללי משרדים, וממלאים את מקומות העבודה בחיות ועניין.

הלקוח ביקש – אנחנו מייצרים
כחברה יצרנית, יש באפשרותנו את הנכונות, היצירתיות והכלים כדי להגשים כל רצון וחלום של עיצוב ואדריכלות. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, העיצוב הוא אינסופי והיכולות הטכנולוגיות עם הידע שלנו יכולות להוציא כל דבר לפעולה.

תאורת משרד
להארה, צבע אור וביצועים בעבודה קשר הדוק יותר ממה שנדמה במבט ראשון. לא זו בלבד שהתאורה הנכונה גורמת לעובדים להיות ערניים יותר, היא גם מעלה מוטיבציה וממריצה יעילות.

עובדים הופכים להיות ניידים יותר. גישות תאורה מודרניות מגיעות מעבר להיבטים ארגונומיים. הן מביאות דינאמיות של אור יום טבעי לתוך המבנים ותומכות במקצבים ביולוגיים אנושיים.

המלצות תכנון
פעילויות משרד מעמידות מגוון רחב של דרישות. תאורה בעלת השפעה ביולוגית יכולה להוות חיזוק בר קיימא לתחושת הרווחה שלנו, במיוחד בחדרי ישיבות בהם אנשים מבלים זמן רב בעבודה כמו גם בחודשי החורף, כאשר השעון הפנימי שלנו אינו מסונכרן היטב עם אור היום. רמות ההארה ושינויי טמפרטורות הצבע צריכים להיות מכוונים דינאמית עם השעה ביום ומווסתים כך שיילקח בחשבון אור היום.

תפריט נגישות

המוצר התווסף לעגלה שלך