תאורה מקצועית

תאורה מקצועית

לרשותכם קטלוגים וחומר טכני להורדה. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

ספורט

תאורת רחוב וכביש לד

עיר חכמה

Lighting Book

ניוזלטר בתי חולים

ניוזלטר קמעונאות

ניוזלטר משרדים

תאורה מקצועית

TNET הינה מערכת חכמה לניהול מרחוק של תאורת הרחוב המבטיחה את כמות האספקה הנכונה של האור בכל מקום ובכל זמן שצריך. באמצעות שדרוג תשתית מערכת התאורה הקיימת שלכם, לא רק שתחסכו כסף, אלא גם תהפכו את רשת ההפצה הנוכחית לרשת חכמה שתשרת אתכם גם בעתיד.

השקעה נמוכה

TNET אינה דורשת שינויים במערכת תאורת הרחוב הקיימת או עבודות שטח מיוחדות. היא מותאמת במיוחד לגופי התאורה הקיימים בעיר, גופים אלקטרוניים או מגנטיים. בנוסף המערכת מותאמת במיוחד ל ESCO או לפתרונות מימון חדשניים אחרים ומתחילה לחסוך כסף עם התקנת היחידה הראשונה לשליטה מרחוק.

גמישות גבוהה יותר

המערכת החכמה בנויה כדי להתאים לצרכים שלכם .היא משתמשת במגוון חיישנים ותוספים כדי להתאים לדרישות שלכם, והיא תשתלב ללא הפרעה לצד רשת החשמל הקיימת. אין הכרח להתקין אותה בכל העיר בבת אחת או להשיג המשכיות בין חלקי העיר שהתאורה בהם מנוהלת בעזרתה. עירכם היא ייחודית ואנו מוכנים לקבל על עצמנו את האתגר שלה.

עם הפנים לעתיד

באמצעות השימוש בפרוטוקולים פתוחים, TNET ניתנת להתאמה לרכיבי צד שלישי וקל לשלב בינה לבין מערכות וטכנולוגיות שקיימות בעיר, ושיהיו קיימות בה בעתיד. כמו כן בשל הבקרה בעוצמת המנורות ,תאורת הרחוב תמיד מחוברת ומשנה את רשת החשמל לרשת של עיר חכמה.

קל ליישום

TNET היא מערכת פשוטה לחיבור והפעלה, הנתמכת בתהליך של 3 שלבים. הערכה טכנית והערכת התאימות, התאמת המערכת לעיר ויישום הפרויקט. לאחר הטמעה מוצלחת של המערכת, היישום בפועל ימשיך להיות חלק וידידותי למשתמש.

טריגון תאורה פיתחה קונספט חדשני לתאורת רחוב ומקומות ציבוריים בתאורת LED. תאורה זו, מותאמת באופן אופטימלי לעין האדם בכל שעות היממה. כך נדרשת פחות אנרגיה, בהשוואה לגופי תאורה רגילים ובאותו הזמן, מתקבל כושר נראות טוב יותר.

למערכת התאורה תרומה ניכרת לסביבה, הן באורך החיים והן בהפחתה של פליטת פחמן דו חמצני. תאורה ציבורית בזבזנית היא נחלת העבר. תאורת ה LED מיועדת לשכונות מגורים, כבישים, פארקים ומגרשים ציבוריים. היא יעילה ביותר באזורים שבהם זיהום האור צריך להיות מוגבל למינימום, לדוגמה, באזורי טבע וכפר.

חברת טריגון מציעה מגוון רחב של אפשרויות מימון לטובת התייעלות אנרגטית של מושבים וקיבוצים בתשתיות ותאורת רחוב בלד- בין אם החלפת התאורה הקיימת ובין אם הקמת תשתית חדשה ביישובים, הרחבות וקטעי כביש חדשים.

חברתנו מתגאה בעמידה בכל התקנים המחמירים ביותר הקיימים בשוק התאורה העולמית כיום, לרבות מכון התקנים הישראלי ותקן ZHAGA.

אקולוגי

סביבה ירוקה יותר; זיהום אור מינימאלי, חיי מוצר ארוכים במיוחד, כלל המרכיבים ניתנים לאחזקה, החלפה ומיחזור.

חסכוני

חיסכון מוכח של 60%-90% בצריכת החשמל. הוצאות אחזקה אפסיות.

יעיל

נראות טובה יותר תוך הורדה משמעותית בצריכת החשמל.

עמיד

גופים ונורות העומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

תפריט נגישות

המוצר התווסף לעגלה שלך